Powiększa się obsada Speed Racera 0

Matthew Fox i Kick Gurry dołączyli do obsady filmu Speed Racer, w reżyserii braci Wachowskich.

Obraz powstanie dla studia Warner Bros. Pictures. Joel Silver jest producentem.Emile Hirsch, Susan Sarandon, John Goodman i Christina Ricci są już zaangażowani w projekt oparty na japońskiej serii anime, stworzonej przez Tatsuo Yoshidę.

Matthew Fox w serialu ZagubieniMatthew Fox w serialu Zagubieni

Fox wcieli się w postać Racera X, który będzie tajemniczym rywalem głównego bohatera, a Gurry zagra Sparky'ego – mechanika.

Speed Racer skupia się na młodym kierowcy wyścigowym o imieniu Speed (Hirsch), który dąży do zdobycia sławy dzięki jego wypełnionym przeróżnymi gadżetami pojeździe Mach 5.

Wachowscy (Matrix), którzy zajmują się scenariuszem jak i reżyserią, czekają do lata, aby rozpocząć zdjęcia w Berlinie. Premiera planowana jest na 2008 rok.

Matthew Fox najbardziej znany jest z roli Jacka Shepharda w serialu Zagubieni. Pojawił się również w obrazie We Are Marshall. Kick Gurry ma na swoim koncie rolę w takich filmach jak Garage Days, czy Daltry Calhoun.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

nancy

Bleee, słabe zdjęcie, nie lubimy zdjęć z filmwebu http://www.filmweb.pl/Matthew+Fox,galeria,PersonGaleria,id=97518 Tam mają straszne fotki :-(

Proszę czekać…