Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOX wybrał nowego Martina Riggsa 0

Wiemy kto zagra główną rolę w serialowej wersji Zabójczej broni. Tym aktorem jest znany z serialu Rectify, Clayne Crawford.

To nie pierwszy wybór obsadowy producentów serii. Wcześniej wybrano aktora, który będzie grał partnera Martina Riggsa, czyli detektywa Rogera Murtaugha. Wybór padł na Damona Wayansa Główna rola kobieca przypadła gwieździe serii "Szybcy i wśćiekli", Jordanie Brewster.

Głównym bohaterem serialu będzie były żołnierz Navy Seals, Martin Riggs który po śmierci żony i syna przenosi się z Teksasu do Los Angeles. W nowym mieście chce rozpocząć nowe życie, jako policjant. Przydzielony mu zostaje doświadczony detektyw Roger Muraugh, który dopiero co przeszedł zawał.

Scenariusz do pilota został napisany przez Matta Millera.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bluejohn_26 2016-03-11

Jakoś nie wyobrażam go sobie jako Riggsa, ale poczekamy, zobaczymy. Może zagra rolę życia. Na podstawie dotychczasowych doniesień wydaje mi się, że nawet jeśli otrzyma zamówienie na sezon, to będzie jednym z pierwszych skasowanych.

Rob Bluejohn_26 2016-03-11

@Bluejohn_26 "nawet jeśli otrzyma zamówienie na sezon, to będzie jednym z pierwszych skasowanych." Trzymam za to kciuki, od kiedy dowiedziałem, się że go zaplanowali.

Proszę czekać…