http://vimeo.com/mironkundzicz

Małaszyński w nowej produkcji TVN 0

Znany z seriali Oficer i Magda M. Paweł Małaszyński zmienia tożsamość. Chcąc uniknąć zemsty mafii, podda się operacji plastycznej twarzy.

To fabuła najnowszego sensacyjnego serialu – Twarzą w twarz w reżyserii Patryka Vegi. Dwunastoodcinkowy obraz powstaje na zlecenie TVN. Zdjęcia kręcone będą w Polsce i w Szwajcarii.

Paweł Małaszyński po prawej w serialu Magda M.Paweł Małaszyński po prawej w serialu Magda M.

Główny bohater grany właśnie przez Małaszyńskiego będzie uciekać zarówno przed policją, jak i mafią. W Szwajcarii zmieni tożsamość poddając się operacji plastycznej twarzy. W szpitalu zostawi przeszłość, znajdzie zaś miłość – zakocha się z wzajemnością w opiekującej się nim lekarce. Po wspólnym powrocie do Polski para będzie musiała zmierzyć się z dawnymi prześladowcami.

- Od kiedy tylko zobaczyłem Pitbulla, marzyłem o tym, żeby pracować z Patrykiem Vegą. To świetny, wymagający reżyser, który ma zupełnie inne spojrzenie na kino niż filmowcy, z którymi miałem do tej pory okazję się zetknąć. Będę mógł się od niego nauczyć nowych rzeczy,a to dla która najważniejsza sprawa – tak w Tele Tygodniu podsumowuje swój udział w projekcie Paweł Małaszyński.

Główną rolę kobiecą zagra Magdalena Walach, znana widzom z serialu Pensjonat pod różą. Na ekranie pojawi się również Marta Żmuda-Trzebiatowska, która wcześniej grała m.in. stażystkę Jagodę w Magdzie M..

Jak twierdzi na łamach Tele Tygodnia Patryk Vega – Twarzą w twarz to wysokobudżetowy projekt, w którym nie zabraknie rozmachu, fajerwerków i efektów specjalnych. – Nagramy m.in. dwudziestominutowy pościg samochodowy. Wykorzystamy w tej scenie także helikopter – zapewnia Vega.

medialink.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

leprechan

czyzby stylizowac sie na gangstera polskiego kina :D?

Proszę czekać…