"May the Force Be With You"

Hostel 2 - nowy plakat! 1

Producenci ujawnili kolejny plakat do kontynuacji horroru Hostel z 2005 roku.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Eli Roth, zajmuje się on także produkcją filmu, w której pomagają mu Chris Briggs i Mike Fleiss. Skład ekipy jest praktycznie identyczny jak w pierwszej części. Ponownie producentem wykonawczym jest Quentin Tarantino, Scott Spiegel i Boaz Yakin.

W filmie Hostel trzy główne role grali Jay Hernandez, Derek Richardson i Eythor Gudjonsson. W drugiej części zatytułowanej Hostel: Part II trzy główne role zostały zarezerwowane dla kobiet: Lauren German, Heather Matarazzo i Bijou Phillips. Oprócz nich w filmie grają jeszcze między innymi Roger Bart i Stanislav Ianevski.

Zwiastun i fragment filmu możesz zobaczyć TUTAJ.

Reżyser zapowiedział, iż druga część będzie bardziej mroczniejsza, fabuła jest podobna do pierwszej części. Bohaterkami są trzy młode studentki z Ameryki, które studiują we Włoszech. Później wyjeżdżają do Słowacji, gdzie trafiają do tego samego miejsca, w którym rozgrywała się akcja pierwszej części filmu. Krwawy Hostel powraca…

Producenci zapowiedzieli, że jeśli Hostel 2 spisze się dobrze w Box Office, to trzecią część filmu będziemy mogli zobaczyć już pod koniec 2008 roku.

Kadr z filmu Hostel 2 2007Kadr z filmu Hostel 2 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Anonimowy

Plakat zerżniety trochę z "Domon: Prawdziwa historia".

Lucas_B

http://hostel.2.fdb.pl/zwiastuny/odtwarzaj/3403
ten kilp z panienką na łańcuchu (tą na plakacie wyżej) mnie troche przeraża… Chyba nie chce oglądać tego filmu… :]

nie widzialem jedynki – wiem co pisali o filmie – ale dla Tarantino chyba obejrze – mamy nadzieje ze moj zoladek to wytrzyma bo slyszalem ze film momentami przesadnie obrzydliwy

Proszę czekać…