Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lobo znalazł nowego scenarzystę 3

W Hollywood od bardzo dawna są plany stworzenia filmu na podstawie komiksu "Lobo". Wielu twórców było związanych z tym projektem, który jednak nigdy nie otrzymał poważnej szansy.

Teraz Warner Bros. Pictures postanowił to zmienić i kontynuować swoją współpracę z DC Comics. Zatrudniony został nowy scenarzysta, który napisze tekst do filmu o Lobo. Tą osobą jest Jason Fuchs, czyli człowiek odpowiedzialny za skrypt Wonder Woman z Gal Gadot w roli głównej.

W 2012 roku na stanowisku reżysera obsadzona Brada Peytona. Nie wiadomo czy nadal wchodzi on w grę i czy stanie za kamerą produkcji. Obecnie jest on dosyć zajętym filmowcem. Niebawem rozpocznie prace przy kontynuacji katastroficznego widowiska San Andreas. Następnie ma zająć się reżyseria filmu na podstawie gry "Rampage".

Lobo to postać powstała w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych. W zamysłach twórców miał to być zdecydowanie brutalniejszy odpowiednim marvelowskiego Wolverine’a. Pochodził z planety Czarnia i był międzygalaktycznym łowcą głów oraz płatnym zabójcą. Warto dodać, że Lobo jest nieśmiertelny. Po tym jak rozpętał istny armagedon w zaświatach, uznano że nigdy więcej nie powinien tam wracać. Dodatkowo posiada wyczulony zmysł tropienia, a także niezwykłą siłę i zwinność.

Wytwórnia 20th Century Fox pokazała, że ludzie mogą pokochać komiksowych antybohaterów i pójść tłumnie do kin. Nawet na produkcję oznaczoną kategorią wiekową R. Deadpool zarobił do tej pory ponad 700 mln dolarów na całym świecie. Dlaczego miałby tego nie zrobić Lobo? Warner Bros. czekamy na kolejne pozytywne informacje na temat tego projektu!

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…