Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Impersonalni kończą swój żywot 0

Fani serialu Impersonalni z pewnością nie są zachwyceni z tej informacji. Stacja CBS oficjalnie ogłosiła koniec żywotu serialu, który nastąpi już w czerwcu.

Produkcja stworzona przez Jonathana Nolana od dawna czekała na umieszczenie jej w jesiennej ramówce. Niestety to nie nastąpiło i z każdym kolejnym dniem fani zastanawiali się nad przyszłością swojego ulubionego serialu.

Jesteśmy podekscytowanie z faktu, iż podzielimy się z fanami serii finałowym sezonem. Jesteśmy niezwykle wdzięczni naszej niesamowitej obsadzie i ekipie, także naszym partnerom, wytwórni i stacji. Przede wszystkim jednak chcielibyśmy podziękować naszym fanom, najlepszym na świecie. Stworzenie takiego serialu bez was nie byłoby możliwe. Tworzenie Impresonalnych przez pięć sezonów było dla nas przywilejem. Nie możemy się doczekać na waszą reakcję odnośnie finału.

oświadczyli producenci Jonathan Nolan i Greg Plageman.

Dobra wiadomość jest taka, że twórcy Impersonalnych byli przygotowani na taką ewentualność i napisali finał sezonu bez jakiegoś cliffhangera. Nie raz i nie dwa w historii telewizji zdarzały się przypadki, że serial kończył się w nie odpowiednim momencie, a fani nie otrzymali odpowiedzi na pytanie "ale co będzie dalej?"

Źrodło: tvline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…