Emma Stone na małym ekranie 1

Emma Stone po zagraniu postaci z komiksu, kabaretu i wielu komedii, idzie w ślady Matthew McConaughey, Nicole Kidman i wielu innych. Teraz planuje wystąpić w telewizji, aby odrywać różne psychologiczne możliwości tego medium.

Deadline donosi, że Stone sfinalizowała umowę na serial Maniac,który będzie 30-minutową serią. Jako jej partner pojawi się Jonah Hill. Projekt to czarna komedia, która będzie wyreżyserowana przez twórcę Detektywa Cary Fukunaga i jest oparta na norweskiej serii z 2014 opowiadającej o pacjencie szpitala psychiatrycznego, który żyje w świecie swoich fantazji.

Projekt nie tylko będzie debiutem telewizyjnym Stone, ale również kamieniem milowym w jej karierze producenckiej. Sloganem norweskiej serii jest "codzienni przegrani/bohaterowie fantasy", a producentka Anne Kolbjornsen tak opisuje ideę oryginału:

American dream zyskał oparcie w norweskiej kulturze, dlatego chcieliśmy zbadać tę sprawę. Espen (główny bohater), oczywiście, przenosi ją w skrajność pragnienia bycia kochanym przez wszystkich wokół niego. Każdy dzień wydaje się imprezą, nie ma żadnych ograniczeń tego, czego doświadcza.Ale to wszystko jest zbyt proste, żeby było prawdziwe. W prawdziwym życiu zostaje zamknięty w szpitalu z psychologami, którzy próbują przywrócić go do rzeczywistości. Espen uciekł do świata wymyślonego w jego głowie i tam żyje marzeniami, które dzieli z Hakon. Czy naprawdę jest aż tak źle? Obecnie tak, dopóki Mina, nowy psycholog, go nie przyszpili. Espen będzie musiał przedefiniować swoje życie.

Maniac ze Stone i Hillem będzie zakupiony do telewizji kablowej oraz streamingu online. Deadline donosi, że aktorzy oczekują zamówienia na dwie serie.

Podsumowując, Hill będzie grał głównego bohatera bazującego na postaci Espen. Jeszcze nie wiadomo w kogo wcieli się Stone. Potencjalnie mówi się, że będzie to jego najlepsza przyjaciółka albo terapeuta próbująca przywrócić go do rzeczywistości.

Jesteście ciekawi tego serialu? Myślę, że energia aktorska może zagwarantować coś ciekawego.

Źrodło: http://www.vanityfair.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-03-20

Z taką obsadą kupuję ten serial z miejsca.

Proszę czekać…