Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Legion samobójców w PG-13 0

Po wielkim sukcesie Deadpoola, a także ogłoszeniu informacji o tym, iż Batman i Superman dostaną kategorię wiekową R w wydaniu blu-ray, fani zaczęli mieć nadzieję, że Legion samobójców może trafić już do kin w takiej wersji. Niestety, nic z tych rzeczy.

W jednym z wywiadów na ten temat wypowiedział się producent filmu, Charles Roven:

Na ten moment Legion samobójców wejdzie do kin w PG-13, nie było żadnej poważniej konwersacji, aby zrobić coś innego. Rozumiem dlaczego Deadpool został wypuszczony w kategorii wiekowej R. Myślę, że wiele postacie z DC jest ikonograficznych, wiele generacji z nimi dorastało i będą robić to kolejne. Chcemy zaprezentować je szerokiej publiczności. Dlatego zrobiliśmy ten film w PG-13, nie widzę powodu, aby coś zmieniać.

Roven został także zapytany o niedawne informacje na temat filmu na podstawie komiksu o przygodach Lobo. Niestety za wiele nie powiedział. Producent skupia się na razie tylko i wyłącznie na projektach związanych z uniwersum DC Justice League. Film o Lobo jest we wczesnej fazie i tak naprawdę na razie nie ma jeszcze o czym dyskutować.

Wracając do Legionu samobójców. Premiera tego filmu będzie miała miejsce 5 sierpnia. Wtedy dowiemy się czy Warner Bros. Pictures podjął dobrą decyzję.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Rob 2016-03-21

"Chcemy zaprezentować je szerokiej publiczności" czyli zapraszamy do kina dzieci do lat 12 i niżej.

Proszę czekać…