http://vimeo.com/mironkundzicz

Spalą po przeczytaniu u Coenów 0

Brad Pitt, George Clooney i Frances McDormand zagrają w nowej czarnej komedii braci Coen, Burn After Reading.

Historia zawarta w filmie, opowie o agencie CIA, który gubi dysk, na którym jest książka, którą pisze. Bracia Joel i Ethan Coenowie, napisali już scenariusz, ale trzymają go w tajemnicy, dlatego nie wiadomo, w jakie role wcielą się gwiazdy.

George Clooney i Brad Pitt w filmie Ocean's Eleven: Ryzykowna gra 2001George Clooney i Brad Pitt w filmie Ocean's Eleven: Ryzykowna gra 2001

Zdjęcia mają się rozpocząć pod koniec sierpnia. Reżyseruje Joel Coen. Produkuje Working Title, a dystrybucją zajmie się Focus Features.

Brad Pitt urodził się w Oklahomie. Znany jest widzom z obrazów Podziemny krąg, Siedem, 12 małp, Uśpieni czy Przekręt. Był nominowany do Oscara za rolę w 12 małp. Poza tym zdobył za ten film Blockbuster Entertainment Award, Saturn Award i Złoty Glob.

George Clooney pochodzi z Kentucky. Znany jest z ról w filmach Od zmierzchu do świtu, Co z oczu, to z serca, Bracie, gdzie jesteś?, Okrucieństwo nie do przyjęcia czy Syriana. Ostatnia zaczął też z powodzeniem reżyserować filmy. Do tej pory z pod jego ręki wyszły dwa obrazy,Niebezpieczny umysł i Good Night and Good Luck.. Byl dwukrotnie nominowany do Oscara, a zdobył go raz, w zeszłym roku za Syrianę. Poza tym jest laureatem Saturn Award, Blockbuster Entertainment Award i Screen International Award.

Pochodząca z Chicago, Frances McDormand, znana jest widzom z występów w obrazach Śmiertelnie proste, Mississippi w ogniu, Na skróty, Fargo czy U progu sławy. Była czterokronie nominowana do Oscara, ale zdobyła go tylko raz, za Fargo. Poza tym ma na koncie American Comedy Award, Blockbuster Entertainment Award i Chlotrudis Award.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Trophy

uprzedziłeś mnie majron :P

Proszę czekać…