Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Remake Drabiny Jakubowej rusza do przodu 0

Pierwsze informacje o planowanym powstaniu remake’u Drabiny Jakubowej z 1990 roku pojawiły się już 3 lata temu. W końcu wszystko zaczyna iść w dobrą stronę do jego powstania. Właśnie pojawiły się informacje o obsadzie i reżyserii filmu.

Jak donosi źródło w głównej roli obsadzono Michaela Ealy, którego na planie reżyserował będzie David M. Rosenthal, twórca m.in. produkcji The Perfect Guy, który panowie wspólnie zrobili w 2015 roku. Film ma być współczesną wersją obrazu z 1990 roku, do którego scenariusz napiszą Jeff Buhler i Sarah Thorp. Główne zdjęcia mają się rozpocząć w połowie maja br.

W oryginalnym filmie wystąpił Tim Robbins, który wcielił się w weterana wojny w Wietnamie od dłuższego czasu bojącego się zasypiać. Co noc nawiedzają go koszmarne wizje dawnego życia: śmierć ukochanego synka i tragiczne wydarzenia w Wietnamie. Jakub ma wrażenie, że ktoś go obserwuje. Czuje się osaczony. Poproszony o pomoc psychiatra próbuje rozwikłać zagadkę demonicznych snów Jakuba. Rozpoczyna prywatne śledztwo, które wiedzie do Ministerstwa Wojny i akcji o kryptonimie "Drabina".

Tim Robbins w filmie Drabina Jakubowa (1990)

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…