Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Smoleńsk - data premiery przesunięta 0

Mamy niedobrą informacje dla osób czekających na premierę filmu Smoleńsk. Data wejścia obrazu do kin została przesunięta na późniejszy termin.

Oficjalne oświadczenie brzmi:

Ze względu na dobro filmu Antoniego Krauze pt. "Smoleńsk" zmuszeni jesteśmy przesunąć datę jego premiery. Z uwagi na trudności przy realizacji filmu i stopień technologicznego skomplikowania, dodatkowy czas jest niezbędny, by przedstawić widzom w pełni ukończone dzieło.

Na razie nie podano jednak kiedy Smoleńsk zawita do polskich kin. Producenci poinformują o tym niebawem. Pierwotna data premiery była ustalona na 15 kwietnia.

Przypominamy Wam zwiastun produkcji:

Nina – dziennikarka pracująca dla dużej, komercyjnej stacji telewizyjnej – próbuje dowiedzieć się, jakie były powody katastrofy. Tropy prowadzą między innymi do dramatycznej wyprawy Lecha Kaczyńskiego do ogarniętej wojną Gruzji, której celem było powstrzymanie inwazji wojsk rosyjskich na Tbilisi w sierpniu 2008 roku. Z każdą kolejną godziną dziennikarskiego śledztwa Nina przekonuje się, że prawda jest o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Elizabeth_Linton 2016-03-22

Premiera powinna się odbyć 10.04.br inaczej się nie liczy i trzeba będzie czekać do 10.04.2017

Redox 2016-03-22

I bardzo dobrze. Więcej czasu na doszlifowanie tych wbijających efektów katasfroty… ekhm zamachu.

Proszę czekać…