Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

The Walking Dead - nadchodzi Negan! 1

Fani serialu The Walking Dead mogą odetchnąć z ulgą – w końcu, w finałowym odcinku szóstego sezonu, który zadebiutuje na ekranach telewizorów 3 kwietnia br., poznamy Negana – ikoniczną postać znaną ze stron komiksów o żywych trupach, w którą wcieli się Jeffrey Dean Morgan.

MOŻLIWE SPOILERY!!!

Odcinek będzie zatytułowany Something to Fear, czyli dokładnie tak samo jak setny zeszyt komiksu, gdzie zadebiutował. Zgodnie z historią obrazkową Negan atakuje mieszkańców Alexandrii biorąc ich z zaskoczenia i wybiera losową osobę, którą zabija. Jego wybór pada na… Glenna Rhee, którego w serialu gra Steven Yeun. Czy tak samo stanie się w serialu? To pozostanie tajemnicą do telewizyjnej premiery. Co ciekawe finał ma trwać 90 minut!

Showrunner serialu, Scott M. Gimple, zapytany podczas wywiadu o Negana odpowiedział:

Pozwólcie, że ujmę to tak: jego debiut będzie na tyle identyczny jak w komiksie na ile to tylko możliwe. (…) Przede wszystkim chcemy, aby wszyscy fani, zarówno ci co oglądają serial jak i czytelnicy, mogli poczuć coś wyjątkowego, coś co ich albo zszokuje, albo przestraszy, albo zaskoczy. Tak więc czy będzie tak samo jak w komiksie? Oczywiście. A czy będzie coś inaczej? Oczywiście. Już wcześniej przebieg fabuły był odmienny od komiksowego, a jednak sens pozostał ten sam. Przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu historii z komiksu, ale w sposób odpowiedni dla wszystkich.

To samo dotyczy niedawno wyemitowanego odcinka zatytułowanego Twice as Far, gdzie zgodnie z kartami komiksu to Abraham Ford został zabity strzałą będąc na wyprawie z Eugenem. W odcinku natomiast los ten spotkał Denise Cloyd (Merritt Wever). Wydaje się więc, że to niekoniecznie Glenn opuści serial po 6. sezonach, ale z drugiej strony nigdy nie można by pewnym.

Jedno jest pewne – na pewno ktoś zginie – i ktokolwiek to będzie na pewno zszokuje niejednego fana serii. Ja już nie mogę się doczekać!

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Kokon111 2016-03-25

Z tego co mi wiadomo to ostatni odcinek będzie się nazywał "Last day on Earth", a nie "Something to fear’.

Asmodeusz 2016-03-26

powinni już zakończyć serię

Corn1408 Asmodeusz 2016-03-27

@Asmodeusz Nie nie nie! Ona znów znalazła na siebie pomysł!

Sebioslaw Asmodeusz 2016-03-27

@Asmodeusz Obecny sezon znów ma poziom i klimat. Dla mnie wielki powrót, po beznadziejnych dwóch poprzednich. Jeśli będzie utrzymana forma jaka jest obecnie, to następny z badassem Neganem zapowiada się znakomicie. Mam tylko wątpliwości co do Jeffreya Morgana, czy udźwignie tą postać.

Proszę czekać…