Ruszają zdjęcia do Smakosza 3

Już w przyszłym miesiącu ruszają zdjęcia do długo wyczekiwanego Jeepers Creepers 3: Cathedral. Mija 13 lat od premiery poprzedniej części, Smakosza 2, i w końcu reżyser serii – Victor Salva – jest gotów na kolejną przygodę.

Co wielce prawdopodobne jest duża szansa na powrót bohatera znanego z obu poprzednich części filmu. Mowa o Trish (Gina Philips), która w końcu będzie miała szansę na zemstę za okrutną śmierć swojego brata Darry’ego (Justin Long) w pierwszym Smakoszu z 2001 roku. Niestety na ten moment nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

Skazany za przestępstwa seksualne Salva ponownie zajmie się zarówno reżyserią jak i scenariuszem. W postać Smakosza ponownie ma wcielić się Jonathan Breck.

Tak zapowiada się fabuła:

Smakosz 3 przedstawi zdarzenia ostatniego z 23 dni przeznaczonych na pozyskiwanie pożywienia przez potwora. Sceptyczny sierżant Tubbs nawiązuje współpracę ze specjalną grupą uderzeniową mając na celu ostatecznie zniszczyć stwora. Rozpoczyna się nierówna walka o przetrwanie doprowadzająca do wyjaśnienia pochodzenia pożerającego ludzi monstrum.

Teaserowy plakat filmu

Źrodło: bloody-disgusting.com


Marek Jacek
Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.