Elizabeth Olsen w Pełnej chacie? 0

Mary-Kate i Ashley Olsen podjęły decyzję, że nie pojawią się ponownie w Pełnej chacie. A co na to ich młodsza siostra Elizabeth Olsen?

E! News rozmawiał z aktorką podczas premiery I Saw the Light. Olsen powiedziała, że nie otrzymała żadnej propozycji wystąpienia w reboocie Netflixa. "Gdyby pojawiła się taka propozycji, myślę, że ktoś z moich manegerów by o tym wiedział. Nie wiem, skąd wzięły się te plotki."

W międzyczasie John Stamos grający Wujka Jessego jest nieugięty w próbach zaangażowania bliźniaczek do serialu. Stamos ponownie gra przystojnego członka rodziny, ale jest również producentem wykonawczym. Siostry Olsen, które grały jego bratanicę Michelle, są jedynymi gwiazdami, które nie zgodziły się na powrót do Pełnej Chaty. Aktor wciąż mam nadzieję, że uda mu się je przekonać. Szczególnie, że serial został przedłużony na drugi sezon.

Widziałem się z Ashley zeszłego wieczoru i błagałem ją o powrót do serialu. Bardzo byśmy chcieli, żeby ponownie zagrały. Wiem, że wszyscy chcieliby je zobaczyć. Mam dobre przeczucia, że może się uda.

Mimo wszystko E! News donosi, że decyzja bliźniaczek nie uległa zmianie. Twórcy serialu nie ustają w staraniach, aby siostry Olsen ponownie zagościły na ekranie. Chcielibyście je zobaczyć?

Źrodło: eonline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

CameronPoe

Pewnie!!! A jak nie, to niech chociaż zastąpią je Elizą.

Proszę czekać…