Ruszyły zdjęcia do Dzieci kukurydzy 0

W Oklahomie ruszyły zdjęcia do filmu zatytułowanego Runaway. Reżyserem został John Gulager, szaleniec, który jest odpowiedzialny za trylogię Pirania 3DD. Film będzie dziesiątą częścią produkcji Dzieci kukurydzy.

Producentem filmu został Mike Leahy, który powiedział:

Wybrałem Oklahomę jako miejsce, gdzie rozegra się ten horror, ponieważ otrzymałem tutaj ogromne wsparcie podczas pracy nad moim pierwszym filmem Great Plains. Praca z grupą tych samych ludzi po raz trzeci jest czymś unikatowym dla współczesnej ekonomii, ale Oklahoma była dla mnie na pierwszym miejscu podczas planowania budżetu.

Runaway opowiada historię młodej kobiety Ruth, która dowiaduje się, że jest w ciąży po tym, jak udało jej się uciec z miasteczka Midwestern, gdzie ma miejsce morderczy kult dzieci. Ruth stara się uchronić swojego syna od koszmaru, który przeżyła.

Joel Soisson, scenarzysta Dzieci kukurydzy: Runaway, potwierdza, że film będzie kontynuuacją sequela z 2011 roku: Dzieci kukurydzy 8: Geneza . Zdjęcia trwają i istnieje duże prawdopodobieństwo, że zobaczymy film już pod koniec roku albo na początku 2017. Oglądaliście którąś z części tego filmu? Jesteście fanami serii?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Michał 2016-03-23

Gulager wyreżyserował "Piranie 3DD", ale jest raczej odpowiedzialny za trylogię "Krwawa uczta".

Proszę czekać…