Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

David Ayer zachwycony Jaredem Leto 2

Joker w interpretacji Jareda Leto to jeden z najbardziej oczekiwanych występów aktorskich tego roku. Pierwsze zdjęcia aktora w charakteryzacji wywołały sporo kontrowersji. Obsada i ekipa pracująca na planie Legion samobójców jest jednak zachwycona z możliwości pracowania ze zdobywcą Oscara.

Możemy być jednak pewni, że Leto wprowadzi coś nowego do postaci Jokera. Jego interpretacja tego ikonicznego czarnego charakteru z pewnością będzie inna niż ta Jacka Nicholsona i Heatha Ledgera. Na temat pracy z Jaredem Leto, w jednym z wywiadów wypowiedział się reżyser Legionu samobójców, David Ayer:

To co zrobił Jared jest absolutnie niesamowite. Kiedy wszedł na plan świat się zatrzymał. Wszystko się zatrzymało. To czego dokonał jest tak potężne, tak groźne i ewidentne, że można to poczuć. Ekipa przestawała pracować i tylko patrzyła na niego. Musiałem wszystkich z powrotem ogarnąć, ponieważ jest on tak fascynujący.

Jak widać zachwytów nad Jokerem i pracą z Leto nie ma końca. W mediach krążyło wiele interesujących historii z planu. Niektóre mówiły między innymi o podkładaniu szczurów i straszeniu Margot Robbie. Do tej pory mogliśmy zobaczyć najbardziej znanego przeciwnika Batmana jedynie w krótkich urywkach. Ja osobiście jestem pełen nadziei, iż będzie to znakomity Joker, który dorówna Nicholsonowi i Ledgerowi.

Niestety podobnie jak reszta świata muszę poczekać jeszcze kilka miesięcy na premierę Legionu samobójców. Ten w kinach pojawi się 5 sierpnia.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2016-03-25

Śmierdzi mi to marketingiem promującym Leto jako Jokera, bo wiadomo, że porównań do Ledgera nie unikną już po premierze.

Proszę czekać…