Fani chcą zwolnienia Zacka Snydera 2

Wielu fanów jest tak zawiedzionych filmem Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, że chce zmian na krześle reżyserskim zanim będzie za późno. Niestety machina weszła w ruch i nie ma już odwrotu. Zack Snyder nieodwołalnie będzie reżyserował Justice League Part 1. Mimo wszystko fani napisali dwie petycje odnośnie zmiany reżysera. Czy to się możne udać? Raczej nie.

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości budzi skrajne opinie. Jedni go kochają, inni nienawidzą, ale krytycy pozostają zgodni – produkcja Warner Bros.to katastrofa. Nawet przed premierą było wiadomo, że Warner Bros.obawia się złej prasy. Nie spodziewano się, że będzie aż tak źle. Pojawiły się nawet spekulacje, ze Zack Snyder zostanie zwolniony, a produkcja Justice League Part 1 zostanie opóźniona. Nic z tych rzeczy nie okazało sie prawdą.

Wielu fanów uważa, że może reżyserowanie tak dużego filmu, było zbyt wielkim wyzwaniem i powinno się zakończyć na Człowieku ze stali. Na change.org pojawiły się dwie petycje, w których żąda się nie tylko usunięcia Snydera z kolejnego filmu, ale z całej serii. Petycje pochodzą ze Stanów i Indii i na razie cieszą się umiarkowanym poparciem, ale pojawiły się w internecie jeszcze przed szeroką dystrybucją.

Co Wy o tym myślicie? Czy Zack Snyderci powinien wyreżyserować kolejne filmy? Czy jest sens tworzyć takie petycje?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

CameronPoe 2016-03-31

Zack Snyder zrobił tylko jeden w miarę dobry film i był to jego pierwszy film, a cała reszta jest już do dupy!!!!!!!!!

wtstheone 2016-03-30

Sami jesteście "W→o<-rner Bros";)

Gooosik wtstheone 2016-03-30

@wtstheone dziękuje za czujność. Poprawione :)

jacks wtstheone 2016-03-31

@wtstheone grunt to konstruktywna krytyka. co do tematu: film jeszcze nie widziałem, ale tego typu akcje uważam za kompletnie bezcelowe w branży filmowej. nie po to prowadzono pradopodobnie długie negocjacje co do gaży żeby teraz ot tak zmieniać reżysera. ewentualnie zmienią się warunki finansowe, ale o tym pewnie się nie dowiemy.

Proszę czekać…