Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Jennifer Lawrence chce więcej X-Menów 0

Do premiery najnowszej odsłony przygód mutantów w X-Men: Apocalypse zostało już mało czasu. W międzyczasie Jennifer Lawrence, wcielająca się w Mystique, udzieliła krótkiego wywiadu magazynowi Empire, w którym zdradziła, że bardzo chciałaby wystąpić w kolejnych produkcjach z serii, ale nie czy będzie to możliwe.

Bardzo chciałabym wrócić. Kocham te filmy, uwielbiam w nich występować. Kocham je za całokształt, kiedy nie trzeba w pojedynkę dźwigać roli.

Lawrence wcieliła się w Mystique w X-Men: Pierwsza klasa, którego akcja dzieje się w latach 60., w X-Men: Przeszłość, która nadejdzie z akcją w latach 70. oraz w X-Men: Apocalypse, którego fabuła będzie miała miejsce w 1983 roku.

Co ciekawe aktorka wspomniała w marcu 2015 r., że Apocalypse będzie ostatnim filmem z jej udziałem, choć później w lipcu zasugerowała, że ciągle jest szansa na kolejną część.

Pojawiły się też plotki, że 20th Century Fox zaoferowało Bryanowi Singerowi reżyserię X-Men 7 w przyszłym roku, planując premierę na 2018 rok. Niestety te inforacje nie zostały do tej pory oficjalnie potwierdzone.

X-Men: Apocalypse trafi do polskich kin 20 maja.

Źrodło: Empire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…