Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Bradley Cooper w thrillerze sci-fi 0

Czterokrotnie nominowany do Oscara aktor Bradley Cooper został obsadzony w głównej roli nowego thrillera science-fiction pt. Deeper, scenariusz do którego napisał Max Landis – twórca skryptu m.in. do Kroniki z 2012 roku.

Za kamerą filmu ma stanąć węgierski reżyser Kornél Mundruczó, który w 2014 roku przedstawił nam Białego Boga. Scenarzysta tak opisuje swój nowy projekt:

Będzie to mieszanka Birdmana, Lśnienia, Locke, 2001: Odyseja kosmiczna, Zejścia i Miyazaki.

Cooper ma się wcielić w Eddie’ego Breena, byłego astronautę, który wyrusza na morską misję do nowo odkrytego rowu oceanicznego, który może być najgłebszym miejscem na Ziemi (w prawdziwym świecie jest to Rów Mariański w Oceanie Spokojnym). Po tym jak Breen schodzi co raz głębiej i głębiej, zaczyna się mierzyć z "tajemniczymi siłami", zarówno fizycznymi jak i psychicznymi.

Aktora mogliśmy oglądać niedawno w takich kinowych produkcjach jak Witamy na Hawajach, Ugotowany czy Joy. Gwiazda serii Kac Vegas pojawiła się również na małym ekranie w serialu Limitless oraz Wet Hot American Summer: First Day of Camp od Netflixa. Niebawem zadebituje również w 10 Cloverfield Lane oraz War Dogs.

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…