widoczny tu i tam. hasam.

Nowy serial w Polsacie 0

Już od 18 maja na antenie Polsatu pojawi się nowy serial obyczajowy Będziesz moja. Będzie emitowany w czwartki i piątki o 19:30 zajmując tym samym miejsce popularnego serialu Samo życie, które teraz stacja będzie wyświetlać 3 razy w tygodniu.

Będziesz moja opowiada losy wielopokoleniowej rodziny mieszkającej we współczesnej Warszawie. Serial zawiera kilka równoległych wątków, z których początkowo jednym z najważniejszych są losy Justyny – ładnej i inteligentnej młodej kobiety samotnie wychowującej córkę Kaję. Justyna ma także dwójkę rodzeństwa – Tomka i Martę, a także rodziców Kazimierza i Barbarę. Bohaterka przygotowuje do ślubu ze swoim przystojnym i zamożnych szefem Robertem. Nadal także przyjaźni się z ojcem Kaji Jackiem, który zbyt późno zrozumiał, że Justyna jest również kobietą jego życia, a na dodatek pojawia się jeszcze kolejny mężczyzna – Alek.

Będziesz mojaBędziesz moja

W obsadzie nie ma gwiazd. Producentem filmu jest firma Aker Media, a za kamerą stoi Ewa Pytka jedna z reżyserów serialu Samo życie. W roli głównej bohaterki Justyny wystąpi Aleksandra Popławska znana przede wszystkim z filmu Przemysława Wojcieszka W dół kolorym wzgórzem, a także Tomasz Więcek, Paweł Orleański, Lech Mackiewicz, Iwona Karlicka, Maciej Wizner, Irena Kownas, Jerzy Łapiński, Paweł Iwanick, Agnieszka Robótka i wiele innych. Aktorzy w większości to mało znane osoby w telewizji, występujące przede wszystkim na deskach teatralnych.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Sauron

nie ma to jak glupie seriale:)

Proszę czekać…