Przyjaciele - nowa kolekcja Agory

Pierwszy tom z jednym z najbardziej popularnych seriali amerykańskiej telewizji Przyjaciele zostanie dołączony do majowego numeru miesięcznika Avanti 25 kwietnia. Kolejne części będzie można kupić co środę w punktach sprzedaży prasy.

Kolekcja obejmuje 16 książeczek z dołączonymi płytami DVD. W pierwszych dziesięciu tomach znajdą się najlepsze odcinki każdego sezonu, kolejnych sześć poświęconych jest poszczególnym bohaterom. Oprócz odcinków serialu, na płytach DVD znajdą się również dodatki: filmy krótkometrażowe, dokumenty, relacje z planu i gagi filmowe.

Cena majowego Avanti z płytą wyniesie 6,50 zł; każdy następny tom będzie można kupić w cenie 19,90 zł.

Przyjaciele to jeden z najlepszych i najpopularniejszych seriali w historii telewizji. Przez ostatnie 5 lat serial był numerem jeden wśród pozycji komediowych. Od 1994 roku zrealizowano ponad 200 odcinków Przyjaciół, a emisja każdego z nich gromadziła milionową widownię w ponad stu krajach świata, od Japonii po Meksyk. W maju został wyemitowany ostatni odcinek serialu, który obejrzało 50 milionów telewidzów. Na Times Square w Nowym Jorku, gdzie umieszczono wielki ekran, ostatnie chwile z Przyjaciółmi spędziło wspólnie ponad 3 tysiące wielbicieli.

Informacja prasowa