Przyjaciele - nowa kolekcja Agory 0

Pierwszy tom z jednym z najbardziej popularnych seriali amerykańskiej telewizji Przyjaciele zostanie dołączony do majowego numeru miesięcznika Avanti 25 kwietnia. Kolejne części będzie można kupić co środę w punktach sprzedaży prasy.

Kolekcja obejmuje 16 książeczek z dołączonymi płytami DVD. W pierwszych dziesięciu tomach znajdą się najlepsze odcinki każdego sezonu, kolejnych sześć poświęconych jest poszczególnym bohaterom. Oprócz odcinków serialu, na płytach DVD znajdą się również dodatki: filmy krótkometrażowe, dokumenty, relacje z planu i gagi filmowe.

Cena majowego Avanti z płytą wyniesie 6,50 zł; każdy następny tom będzie można kupić w cenie 19,90 zł.

Przyjaciele to jeden z najlepszych i najpopularniejszych seriali w historii telewizji. Przez ostatnie 5 lat serial był numerem jeden wśród pozycji komediowych. Od 1994 roku zrealizowano ponad 200 odcinków Przyjaciół, a emisja każdego z nich gromadziła milionową widownię w ponad stu krajach świata, od Japonii po Meksyk. W maju został wyemitowany ostatni odcinek serialu, który obejrzało 50 milionów telewidzów. Na Times Square w Nowym Jorku, gdzie umieszczono wielki ekran, ostatnie chwile z Przyjaciółmi spędziło wspólnie ponad 3 tysiące wielbicieli.

Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Trophy

No ja wiem, przecież jest napisane w newsie…

Mierzwiak Trophy

W newsie masz napisane: "W pierwszych dziesięciu tomach znajdą się najlepsze odcinki każdego sezonu, kolejnych sześć poświęconych jest poszczególnym bohaterom."

Gdzie tu jest mowa o pełnych 10 sezonach?

Trophy Mierzwiak

A czy ja mówię o 10 pierwszych sezonach? Chyba mnie nie zrozumiałeś. Chodziło mi, że napisane jest w newsie, że to nie są pełne sezony, tylko właśnie wybrane odcinki. :)

Mierzwiak Trophy

A to przepraszam, przysiągłbym że napisałeś "No nie wiem, przecież jest napisane w newsie" – oto dowód żeby nie przelatywać szybko czyichś wypowiedzi :)

Mierzwiak

Halo! To nie jest cały serial tylko wybrane odcinki, zejdźcie na ziemię.

Trikster Mierzwiak

Musiałeś to mówic?? :p a już mialem taką nadzieję…

HeRr

Mój też, i teraz będę mógł go dorwać za śmieszne pieniądze ;]

pietruch HeRr

No nie wiem czy za takie śmieszne… 6,5 + 15×19,90=305 zł

Trophy

Mój kochany serial…

Proszę czekać…