Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Świeże informacje o New Mutants 2

Jeszcze przed premierą filmu Deadpool oraz zdobyciem przez niego miana najbardziej dochodowej produkcji z kategorią wiekową R na świecie, studio 20th Century Fox poszukiwało kolejnych pomysłów na poszerzenie filmowego świata powiązanego z uniwersum X-Men.

Jednym z tych pomysłów jest adaptacja serii komiksów The New Mutants, czyli spin-offu X-Men opowiadającym o młodych mutantach uczących się swoich mocy i ciągle doskonalających swoje umiejętności. Film ma powstać z rąk reżysera Gwiazd naszych winaJosha Boone'a, a krótkie informacje o jego realizacji pojawiły po raz pierwszy w maju zeszłego roku. Podczas rozmowy z IGN, producent Simon Kinberg, zdradził, że nastąpił niedawno progres w produkcji:

Deadpool był zupełnie inny od wszystkich produkcji o X-Men, a New Mutants… Nie będzie może aż tak inne jak Deadpool, ale będzie miało swój własny, unikalny wydźwięk… To właśnie w tym uwielbiam, pracując przy filmach o X-Men, tworząc te oddzielne produkcje, które mają inny klimat. A New Mutants będą miały trochę więcej młodzieżowego klimatu.

Na pytanie kogo możemy się spodziewać na ekranie producent również udzielił krótkiej odpowiedzi:

Mamy długą, naprawdę długą listę nazwisk i powiem Wam, że jest na niej parę takich, których nawet ja nie znam. Tak głęboko to wszystko sięga.

Nie zdradzając szczegółów Kinberg wspomniał, że fani mogą się spodziewać w filmie "kilku znanych twarzy". Można w tym temacie wiele spekulować, bo może być mowa o Deadpoolu (Ryan Reynolds), który swój komiksowy debiut miał właśnie na łamach stron The New Mutants, a także chociażby o takich mutantach jak prof. Xavier, Magneto czy Kitty Pryde. Niektórzy członkowie drużyny pojawili się już wcześniej m.in. w X-Men: Przeszłość, która nadejdzie – chociażby Blink (Bingbing Fan), Warpath (Booboo Stewart) czy Sunspot (Adan Canto).

Jak podają natomiast najświeże informacje, ponoć znaleziono już trójkę aktorów, którzy pojawią się w filmie. Mają to być Alexandra Shipp (jako Storm, która zadebiutuje w tym roku w filmie X-Men: Apocalypse), gwiazda serialu Gra o tron Maisie Williams (jako Wolfsbane) oraz Anya Taylor-Joy (jako Magick). Ponoć sporą rolę ma mieć również James McAvoy jako prof. Xavier.

Jak Wam się podoba nowa komiksowa produkcja? Obsada wygląda obiecująco, prawda?

Źrodło: IGN / HitFix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…