na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Harry Potter nago tylko do czerwca 0

Doceniona przez krytyków sztuka Equus”, w której aktor Daniel Radcliffe całkowicie się obnaża, zostanie zdjęta z afisza już w czerwcu.

!http://gfx1.fdb.pl/vyv6ds(Afisz do sztuki )!

Niosące za sobą wiele dyskusji przedstawienie, w którym znany z Harry’ego Pottera aktor Daniel Radcliffe występuje całkowicie nago, przestanie być grane pod koniec czerwca. Mimo że Radcliffe’a w sztuce miał zastąpić Jamie Bell (Orlando Bloom rolę odrzucił), to reżyser podjął decyzję o jej zdjęciu z afisza, podając powód: Nie chcę, aby znudziła się widzom. Do tej pory spektakl można było zobaczyć w jednym z londyńskich teatrów, ale już przygotowuje się go to trasy po największych brytyjskich miastach. Tournée zakończy się wystawieniem „Equusa” na West End w Londynie.

Gwiazdor powiedział w jednym z wywiadów, że wybrał to dzieło na debiut, ponieważ jest szokujące, kontrowersyjne i bardzo, bardzo drażniące”. Zdaje sobie również sprawę, że może bulwersować, a nawet być dla niektórych niesmaczne. Jednak jest sztuką aktywną”, jak twierdzi, sprawia, że zastanawiamy się nad naszą wartością”. Artystę jak i całokształt realizacyjny dramatu krytycy ocenili bardzo pochlebnie.

Dla tych, którzy nie mają możliwości zobaczenia popisu aktora na deskach teatru, mamy inna dobrą wiadomość – już 20 lipca premiera piątej już części przygód Harry’ego Pottera (Harry Potter i Zakon Feniksa). Krążą plotki, że Emma Watson zagra Hermionę Granger po raz ostatni. Wytwórnia Warner Bros. jednak stanowczo je dementuje, twierdząc, że kontrakt został wynegocjowany. Dodatkowo kino IMAX ma dla nas miłą niespodziankę – ostatnie 20 minut filmu zobaczymy w technologii 3-D.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Trikster

do chłopaka przykleją etykietę "Harry Potter" i ciężko będzie mu dostać inną rolę albo będzie jak Legolas :D, aktor średniej klasy, dostający stosunkowo ciekawe propozycje. Co do filmowej Hermiony, to ona ponoć miała podjąć decyzję, gdyż znudziło jej się kojarzenie jej osoby tylko z tą rolą i chce spróbować czegos innego.

Emma Watson powinna zostac :) kazda zmiana obsady bedzie porazka serii – Radcliffa za bardzo nie lubię, ale w koncu to Harry Potter :) a w tej roli nie mozna go nie lubić – ciekawe co bedze po ostatniej czesci – z Frodo z LoTR wielkego pozytku na razie nie ma ……..

A skąd informacja, że Emma Watson nie będzie grała w kolejnej części ?:)

Proszę czekać…