Herosi - nowy serialowy hit w Jedynce 0

Od maja w TVP1 nowy amerykański serial opowiadający o ludziach posiadających niezwykłe zdolności.

Po sukcesach Zagubionych i 4400 telewizyjna Jedynka zdecydowała się zakupić nowy amerykański serial fantastyczny do swojego czwartkowego pasma serialowego. Będą nim Herosi (oryginalny tyt. Heroes), produkcja stacji NBC, która wyświetlana jest w Stanach od jesieni zeszłego roku.

Serial opowiada o zwykłych ludziach, z różnych zakątków świata, którzy odkrywają w sobie nadzwyczajne umiejętności. Wśród bohaterów jest m.in. młody marzyciel Peter, który stara się przekonać swojego brata, polityka, że umie latać. Z kolei cheerleaderka ze szkoły średniej Claire odkrywa, że w ogóle nie odczuwa bólu, zaś Striptrizerka z Las Vegas Niki – że jej lustrzane odbicie skrywa pewną tajemnicę. Utalentowany artysta Isaac potrafi namalować przyszłość, zaś policjant z Los Angeles Matt słyszy myśli innych ludzi, dzięki czemu natrafia na trop psychopatycznego seryjnego mordercy. Przeznaczeniem wszystkich tych postaci, tytułowych Herosów, jest uratowanie świata.

Tylko jedna osoba – Chandra Suresh – profesor genetyki, wie o istnieniu Herosów, potrafi nawet wskazać ich miejsce zamieszkania. Widzowie jednak nie poznają innych umiejętności tego bohatera, gdyż profesor nagle ginie w wypadku. W serialu pojawiają się także postaci nie posiadające niezwykłych zdolności.

W rolach głównych występują: Milo Ventimiglia,Ali Larter, Hayden Panettiere, Greg Grunberg, Sendhil Ramarurthy, Masi Oka, Santiago Cabrera, Leonard Roberts, Adrian Pasdar i Tawny Cypress. Serial Herosi wyprodukowany został przez NBC Universal Television Studio. Reżyserem wybranych odcinków i głównym producentem jest Tim Kring.

Pierwszy sezon serialu składa się z 23 odcinków. Emisja pierwszych dwóch z nich na antenie TVP1 we czwartek 17 maja o godz. 20:20. Kolejne odcinki oglądać będzie można w Jedynce w każdy następny czwartek o tej samej porze.

Wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

qubek

Peter Petrelli rulez :D

liberoy

Serial jest świetny
TVP wiedziało co robi dodając go do ramówki
nic tylko oglądać…

Trikster

"Gotowe…" to bardzo dobry serial. Oglądałem każdy odcinek :D wciąga, jest ciekawym komediodramatem. WARTO!

Trophy

"Gotowe na wszystko" też nie są takie złe. Widziałam trochę odcinków.

Trikster

pierwszy odcinek wyświetlany w Stanach pobil rekord oglądalności, należący wcześniej (jak się nie myle) do "gotowych na wszystko"

Proszę czekać…