Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Remake Wyklętych u twórców Plotkary 0

Amerykanie uwielbiają tworzyć swoje wersje zagranicznych seriali. Nieważne czy są to produkcje skandynawskie czy brytyjskie. W Stanach Zjednoczonych muszą mieć remake takiej produkcji.

Kolejnym tytułem, który już niebawem trafi do amerykańskiej widowni będzie remake niezwykle popularnego brytyjskiego serialu – Wyklęci. Za produkcję weźmie się Freeform (formalnie znany jako ABC Family). Już znaleziono nawet ludzi, którzy będą odpowiedzialni za jego stworzenie. Są to twórcy PlotkaryStephanie Savage oraz Josh Schwartz.

Oryginał opowiadał o grupce młodych ludzi. Kelly, Nathan, Curtis, Alisha i Simon wykonują prace społeczne za dokonanie drobnych przestępstw. Nie są przyjaciółmi, co więcej, nic ich nie łączy. W grupie wciąż dochodzi do konfliktów, sporów i bójek. Lecz pewnego dnia, w czasie silnego sztormu, gwałtowna błyskawica robi z nich superbohaterów i obdarza ich ponadludzkimi możliwościami. Na przykład, Kelly otrzymuje zdolność czytania cudzych myśli, a Curtis zdolność przywracania przeszłości.

Wyklęci byli emitowani w brytyjskiej telewizji w latach 2009-2014. Serial łącznie liczył sobie 37 odcinków i zdobył kilka telewizyjnych nagród BAFTA. Dla niektórych aktorów, wystąp w Wyklętych był furtką do większej kariery. Iwan Rheon aktualnie występuje w Grze o tron, gdzie wciela się w Ramsay’a Boltona, a Josepha Gilguna już niebawem będzie oglądać w ekranizacji komiksu Preacher.

Źrodło: superherohype

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…