Terence Winter opuszcza Vinyl 0

Terence Winter opuszcza serial HBO Vinyl .Producent wykonawczy i współtwórca projektu odchodzi ze względu na twórcze różnice między nim a kierownictwem.

Scott Z. Burns (The Bourne Ultimatum) zajmie jego miejsce. Do twórców serialu dołączy również Max Borenstein jako producent wykonawczy.

Zmierzamy teraz do drugiego sezonu Vinyl i postanowiliśmy, że są potrzebne zmiany w kierunku artystycznym serialu. Cieszymy się z długiej pracy z Terrym Winterem nad projektami HBO od Rodziny Soprano przez Zakazane imperium aż po Vinyl. Nie możemy się doczekać kolejnych projektów tworzonych razem z Winterem. Teraz jesteśmy zadowoleni z nowych współpracowników Scotta Z. Burnsa i Maxa Borensteina oraz całego zespołu zajmującego się serialem.

Winter jest współtwórcą Vinyla, w którym występuje Olivia Wilde i Bobby Cannavale wraz z Mickiem Jaggerem, Martinem Scorsese i Richem Cohen, dlatego docierające do nas informacje są zaskoczeniem. Winter od wielu lat pracuje dla HBO, stworzył kilka seriali, działał jako scenarzysta i producent wykonawczy. Dla HBO takie przetasowanie jest jednym z wielu, które rozgrywa się gdzieś w kulisach. Odejście Wintera skutkuje zmianami w pracy nad miniserialem Lewis i Clark i zakończeniem produkcji Westworld.

Źrodło: variety.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…