Avengers: Infinity War Part 1 i 2 różne od siebie 0

Za kilka tygodni Marvel Studio wprowadzi Kapitana Amerykę: Wojnę bohaterów na ekrany, oficjalnie rozpoczynając serię trzech obrazów od Marvel Cinematic Universe. Kolejnymi filmami będą Avengers: Infinity War Part 1 i Part 2. Biorąc pod uwagę te tytuły, można wywnioskować, że pojawią się dwie części jednej historii. Jednak Anthony Russo, reżyser, zapowiada, że filmy będą zupełnie inne.

Filmy bardzo, bardzo się różnią jeden od drugiego. To nie jest pierwsza i druga część. To są po prostu dwa różne zwroty i myślę, że to powoduje nieporozumienie, jak i fakt, że nagrywamy je w tym samym czasie.

Brat Anthony’ego, Joe, również podkreśla, że ich praca nad Kapitanem Ameryką: Zimowym żołnierzem i Kapitanem Ameryką: Wojną bohaterów się różniła. Głównie dlatego, że sporo się nauczyli i zyskali doświadczenie.

Istnieje jedna nadrzędna historia, która zostanie opowiedziana w tych czterech filmach. Myślę, że posiadanie tak ogromnej liczby bohaterów, jak w Wojnie bohaterów, przygotuje nas do radzenia sobie z ich wielokrotnością w Infinity War.

Scenarzysta Christopher Markus był pytany we wcześniejszych rozmowach o Thanosa i jego pojawienie się w filmach MCU. Choć bywa obecny, publiczność wciąż prawie nic o nim nie wie.

Nie mamy żadnego elementu zaskoczenie. Wszyscy wiedzą, że się pojawi i jak do tego pory nie miał dużej liczby scen, która mogłaby szerzej naświetlić, kim on jest. Możecie liczyć na to, że wkrótce to się zmieni.

Co się tyczy Infinity War, to informacje ujawnione przez Marvel Studio dotyczące premiery trzech tajemniczych filmów do 2020 roku.

Na razie pracujemy nad tym, co zostało oficjalnie ogłoszone i zaplanowane do 2019 roku. Na razie są przetasowania odnośnie produkcji na 2020 roku, ale jestem prawie pewien, że pojawią się Strażnicy Galaktyki 3. Nie wiem tylko, jaka będzie kolejność wypuszczania filmów.

Marvel Studio zdaje się mieć wielkie plany: Infinity War Part 1 pojawi się 4 maja 2018 roku, Part 2 – 3 maja 2019, a tajemnicze filmy są zaplanowane na 1 maja 2020, 10 lipca 2020 i 6 października 2020. Jesteście ciekawi, co takiego przygotowują dla swoich fanów?

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Tomasz Rutkowski 2016-04-13

Boję się, że zaczną mieć tak daleko sięgające plany, że mogę być już za stary aby obejrzeć Avengers: Woja z ZUS o emeryturę.

Proszę czekać…