Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Prawdziwe oblicze świata mody 0

Jeżeli chciał(a)byś poznać fascynujące kulisy świata paryskiej mody to koniecznie musisz zobaczyć nowy film wielokrotnie nagradzanego Madsa Matthiesena pt. Modelka.

Maria Palm jako Emma w filmie Modelka

Modelka to film Madsa Matthiesena – twórcy uhonorowanego nagrodą za najlepszą reżyserię za obraz Misiaczek na międzynarodowym festiwalu filmowym Sundance. W jego najnowszej produkcji zobaczymy m.in. gwiazdę hitu DeadpoolEda Skreina, debiutującą na wielkim ekranie supermodelkę Marię Palm oraz polską gwiazdę światowej sceny modelingu – Charlotte Tomaszewską. Poniżej prezentujemy oficjalny polski plakat Modelki.

Maria Palm jako Emma w filmie Modelka

Marzeniem Emmy (Maria Palm) jest zostanie modelką międzynarodowego formatu i praca dla ekskluzywnej marki Chanel. Wreszcie dostaje upragnioną szansę i wyjeżdża do stolicy światowej mody – Paryża. Wprowadza się do lokalu, gdzie mieszka pochodząca z Polski Zofia (Charlotte Tomaszewska). Nowa przyjaciółka wprowadza nowicjuszkę w świat pełen atrakcyjnych ludzi, drogich marek i luksusowych imprez.

Emma bardzo szybko zaczyna odnosić sukcesy. Na jednej z sesji zdjęciowych poznaje przystojnego i charyzmatycznego fotografa – Shane’a (Ed Skrein). Dziewczyna zakochuje się w mężczyźnie od pierwszego wejrzenia. Wkrótce jednak ich relacja zacznie przybierać charakter niebezpiecznej obsesji. Emma szybko poznaje prawdziwe kulisy branży modelingu.

Charlotte Tomaszewska jako Zofia w filmie Modelka

Reżyseria: Mads Matthiesen, scenariusz: Mads Matthiesen, Martin Zandvliet, Anders Frithiof August. Obsada: Maria Palm, Ed Skrein, Charlotte Tomaszewska, Thierry Hancisse, Virgile Bramly, David L. Price, Claire Tran. Film w polskich kinach pojawi się 13 maja 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…