Dave Franco jako Han Solo? 1

Han Solo to ikoniczny bohater znany przez wszystkie pokolenia. Definitywnie kojarzy się z Harrisonem Fordem, jedynym aktorem, który stworzył tę postać na ekranie. Głównym kandydatem do przejęcia tej roli jest Dave Franco, który sugeruje, że Disney i LucasFilm mają nie lada problem z odnalezieniem młodszej wersji Hana. Istnieje nieskończenie wiele zmiennych w możliwości odtworzenia tego bohatera, które tylko podsycają wyobraźnię widzów. Nie ważne, kto dostanie tę rolę, niektórzy fani będą zawiedzeni. Nie da się tego uniknąć.

W zeszłym tygodniu mówiło się, że Alden Ehrenreich, który zagrał w ostatnim filmie braci Coen Ave, Cezar!, prowadzi w wyścigu o zagranie Star Wars Anthology: Han Solo movie. Jednak Disney i Lucasfilm przeprowadziło casting z niemal każdym młodym aktorem z Hollywood. Zaliczył się do nich Dave Franco, brat Jamesa. Aktor postanowił podzielić się swoim doświadczeniem z przesłuchania:

Poszedłem na spotkanie z Jeanie McCarthy z którą miałem przesłuchania już milion razy. Mieliśmy z tego dużo zabawy i spędziliśmy fajnie czas razem. Głównie ze względu na naturę tej sytuacji, która tyko podgrzewa atmosferę. Wszyscy pytają "Hej, o co chodzi?", a ja potrafię tylko powiedzieć "Nie wiem, wiesz tyle samo co ja!"

Dave Franco zdecydowanie nie jest podobny do Harrisona Forda. Nie jest też szczególnie dobry w przedstawianiu manieryzmów Hana Solo. To mogłoby go wykluczać jako kandydata do tej roli, ale nie tak działają przygotowania do drugiego spinoffu Star Wars. Franco zapytany o przyglądanie się Solo granego przez Forda, ujawnił kilka interesujących informacji.

Nie, nie jestem dobry w odzwierciedleniach. Myślę, że dlatego jest mnie tak trudno obsadzić w tej roli. Czy studio potrzebuje kogoś, kto dokładnie odzwierciedli Harrisona Forda, czy może przyjmie zupełnie inną drogę? Potrzebują kogoś, kto wygląda podobnie? Nie wiem. Myślę, że wciąż się nad tym zastanawiają.

The Star Wars Anthology: Han Solo movie ma już ustaloną datę premiery na maj 2018 roku. Zdjęcia mają się rozpocząć po zakończeniu produkcji Star Wars: Episode VIII. Wkrótce powinniśmy usłyszę oficjalne ogłoszenie obsady. Film zostanie wyreżyserowany przez Phila Lorda i Chrisa Millera. Fabuła ma opowiadać o tym, jak Han Solo i Chewbacca stali się przemytnikami przed spotkaniem Luke’e, Bena i ich dwóch droidów.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

CameronPoe 2016-04-18

Tylko nie ten cienias Dave Franco!!!!!!!!!!!!!!!!
Przecież on się w ogóle nie nadaje do takiego filmu i to do żadnej roli!!!!!!!!!

Proszę czekać…