Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Nowy serial od Mela Gibsona 2

Zespół Mark Gordon Company zebrał pokaźny pakiet gwiazd do produkcji swojego nowego serialu zatytułowanego The Barbary Coast. Reżyserem i autorem scenariusza będzie, mający swoich zwolenników jak i przeciwników, Mel Gibson. Gwiazdami serialu mają być z kolei Kurt Russell i Kate Hudson.

Gibson również ma odegrać stałą rolę w serii, która będzie oparta na powieści autorstwa Herberta Asbury’ego – twórcy Gangów Nowego Jorku – pod tym samym tytułem opowiadającej o narodzinach San Francisco.

Producentami wykonawczymi będą: Kurt Russell, rodzeństwo Kate i Oliver Hudson, Mel Gibson, Bruce Davey, Wyatt Russell i Rick Nicita. Enertainment One, która wspiera Mark Gordon Company, zajmie się dystrybucją międzynarodową.

The Barbary Coast rozpocznie się w 1849 roku podczas "gorączki złota", kiedy to nastąpił największy napływ poszukiwaczy złota, hazardzistów, złodziei, nierządnic, polityków i wszelkiej maści zbrodniczych typów do nowo powstałego miasta. Jego tereny, na ponad siedemdziesiąt lat, stały się sceną deprewacji i złośliwości wymieszanych z intrygą i światem glamour jak żaden inny obszar w historii Ameryki.

Większość ludzi nie zna skandalicznej historii San Francisco, a The Barbary Coast oferuje bogate przedstawienie tego okresu, w którym sukces często osiągany był w wyniku nielegalnych i brutalnych środków. Jestem podekscytowany, że Kurt i Kate pracują razem u boku Mela, którego bystre reżyserskie oko przeniesie te przebiegłe czasy do życia.

Tak o serialu wypowiedział się Mark Gordon, producent.

Russell i Hudson niebawem wystąpią wspólnie w filmie katastroficznym Deepwater Horizon, a Mela Gibsona będzie można oglądać w Blood Father.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…