Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Majowe premiery Netfliksa 3

Już niebawem nowy miesiąc. Warto wiec przyjrzeć się co ciekawego do zaproponowania w maju będzie miał Netflix. Na platformie zadebiutuje kilka świeżych tytułów, a z nowymi sezonami powrócą znane już seriale.

Jako pierwszy, bo już 5 maja na platformie Netflix zadebiutuje serial z Gerardem Depardieu i Benoitem MagimelemMarsylia. Historia walki o władzę we francuskim mieście pomiędzy merem rządzącym od 20 lat, a jego kontrkandydatem. Pierwszy sezon będzie liczył sobie 8 odcinków.

Dzień później światową premierę będzie miał drugi sezon serialu komediowego w gwiazdorskiej obsadzie, Grace i Frankie. Słodko-gorzka historia dwóch małżeństw, które rozpadają się po tym jak mężowie wyznają się, że są gejami tym razem będzie miała aż 26 odcinków.

Kolejną produkcja Netfliksa, która zadebiutuje w maju będzie talk-show zatytułowany Chelsea. Jego debiut zapowiedziany jest na 11 dzień maja. Prowadzącą program będzie Chelsea Handler, a jej gośćmi znane osobistości.
Netflix zamierza również poeksperymentować. 20 maja premierę będzie miał serial stworzony w gatunku mockumentary. Będzie on nosił tytuł Lady Dynamite i ma być on satyrą. Gwiazdą produkcji jest Maria Bamford.

Ostatnią serialową propozycją mają będzie drugi sezon Bloodline. Jego premiera zapowiedziana jest na 27 maja.

A na koniec zostawiliśmy sobie ważną filmową premierę Netfliksa. Swego czasu hollywoodzka gwiazda podpisała z amerykańskim gigantem kontrakt na cztery filmy. Jest nią Adam Sandler. Po premierze The Ridiculous 6 przyszła pora na kolejną produkcję z nim w roli głównej. Będzie to komedia The Do-Over. Premiera 27 maja.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…