Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dołącz do redakcji FDB już dziś! 8

Rozwój to bardzo ważna rzecz w każdej dziedzinie życia. Portal FDB ciągle chce iść do przodu i nie zwalniać tempa. My nie tylko mamy zamiar dogonić naszych konkurentów. My chcemy ich prześcignąć. Wiemy jednak, że do tego daleka droga. Pełna wybojów i nieoczkiewanych zakrętów.

Redakcja FDB to przede wszystkim pasjonaci kina, dla których połykanie kolejnych odcinków seriali czy filmowych tytułów to czysta przyjemność. Jesteśmy różni – jedni kochają głupie komedie, inni wysokobudżetowe blockbustery o kosmitach i superbohaterach. Są też tacy, dla których kino to niszowe, artystyczne produkcje. Każdego z nas łączy jednak pasja i miłość do tego samego. Chcemy, abyś również i Ty drogi czytelniku stał się jednym z nas.

Oferujemy ci dołączenie do naszego grona i zostanie naszym Królem Wirtualnego Pióra. Szukamy ludzi młodych, pasjonatów, hobbystów, dla których pisanie o X muzie jest rzeczą ważną, ale również przyjemną. Tych którzy robią to z własnej, nieprzymuszonej woli. Chcemy, abyś razem z nami uczył się i udoskonalał swoje pisarskie zdolności. Wiemy, że jesteś ambitnym człowiekiem, który będzie chciał stanąć na polu bitwy i pomóc nam w rozwoju.

Chcemy, abyś pomagał nam w pisaniu tekstów, które powędrują w świat do innych ludzi mających taką samą pasję jak Ty. Poszukujemy kogoś kto zna się nie tylko na szeroko pojętym kinie. Jeśli jesteś mocny w jednym temacie to nawet lepiej! Kochasz komiksy i ich ekranizacje? Genialnie. Uwielbiasz kino grozy i chciałbyś zarazić innnych tą miłością? Super! Masz wiedzę potrzebną do analizy zwiastuna filmowego? Pisz do nas!

Ta oferta kierowana jest również do uczniów i studentów, którzy chcieliby podszkolić swoje umiejętności w pisarskim rzemiośle. Jesteśmy skłonni zaoferować Ci praktyki. Oczywiście po ich ukończeniu otrzymasz odpowiedni dokument potwierdzający ich odbycie. Ty pomagasz nam, my pomagamy Tobie. Dołącz do naszej redakcji już dziś!

Nasza furtka jest szeroko otwarta i tylko od Ciebie zależy czy przez nią przejdziesz. Jeśli jesteś zainteresowany to podeślij nam swój tekst – recenzja, news, felieton czy ranking filmowy. Każdy z nich zostanie przeczytany, a żaden mail nie pozostanie bez odpowiedzi.

Wszystkie zgłoszenia prosimy kierować na nasz redakcyjny e-mail: redakcja@fdb.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

Redox

Łeee praktyki, Siennica 5 lat temu kusił "sławą, bogactwem i kobietami":

http://fdb.pl/wiadomosci/15130-rekrutacja-do-redakcji

@Redox Wtedy redakcja prawie nie istniała teraz sytuacja jest całkowicie odmienna. Bardzo często wyprzedzamy konkurecje z informacjami, publikujemy dużo więcej ciekawych informacji. Jednak nie chcemy osiadać na laurach bo wiemy, że jeszcze sporo można ulepszyć i porzebujemy świeżej krwi.

@Grzegorz_Derebecki "świeżej krwi" to tylko transfuzja. :p

Sebioslaw

Jaką formę będą mieć te praktyki? Swego czasu publikowałem trochę tekstów na filmweb. Wystarczy, że podeślę linki? Będziecie mogli mnie obiektywnie ocenić.

Jak najbardziej linki wystarczą ślij na redakcja@fdb.pl czekamy!

sernik6

Trzymam kciuki za FDB. Bardzo Wam dopinguję.

Anonimowy

Ja jeszcze wam zapłacę.

Proszę czekać…