Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bella Thorne chce zagrać w Deadpoolu 2. Kogo? 0

Sukces kasowy Deadpoola wywarł wrażenie na wszystkich. Nie dziwi, więc fakt że natychmiastowo podjęto decyzję o produkcji kontynuacji filmu z Ryanem Reynoldsem.

Wiemy, że w kolejnej odsłonie przygód niesamowitego antybohatera pojawi się Cable. I teraz możemy sobie zadać pytanie czy będzie to jedyna nowa postać, która ujrzymy w Deadpoolu 2? Mówi się, że twórcy będą chcieli wprowadzić kolejną bohaterkę do swojego świata. Jedną z kandydatek ma być Lady Deadpool, czyli żeński odpowiednik tytułowej postaci.

Swoje zainteresowanie tą postacią wyraziła już jedna aktorka. Jest nią Bella Thorne, która aktualnie zajmuje się promocją filmu animowanego Ratchet i Clank, w którym wciela sie w postać Cory. Oto co powiedziała na ten temat:

Byłabym zachwycona z możliwości zagrania czarnego charakteru dla Marvela. Każdego typu kobiecy złoczyńca w produkcji aktorskiej, jak Cora w moim obecnym filmie. Lubię grać postacie buntownicze i rzeczywiste. To dobrze kiedy pokazuje się jak młodzież się obecnie zachowuje i w jaki sposób mówi. Szczerze – jeśli miałaby możliwość zagrania kobiecej wersji Deadpool, nie zastanawiałabym się.

Lady Deadpool to postać, która trafiła do świata Deadpoola z alternatywnego świata i zaczęła był częścią jego zespołu. Inną postacią, w którą Thorne mogłaby się wcielić się Gwenpool. Na razie oczywiście są to zwykłe spekulacje.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…