Disney rezygnuje z Inhumans

Dla fanów Marvela, którzy oczekiwali z niecierpliwością ekranizacji komiksu Inhumans mamy złe wieści. Walt Disney nie zamierza realizować tego projektu. Przynajmniej nie w najbliższym czasie.

Na wstępie trzeba zaznaczyć – Walt Disney i Marvel Studios nie wyrzucają produkcji do kosza. Traci ona jedynie datę premiery z racji wielkiej liczby widowisk, które będą przygotowywane w trzeciej fazie filmowego uniwersum Marvela. Plany realizacji Inhumans zostały zepsute przez dwa inne filmy – Spider-Man: Homecoming oraz Ant-Man And The Wasp, które stosunkowo niedawno weszły do kalendarza MCU.

Plus jest taki, że wytwórnie maja już gotowy scenariusz do tego widowiska. Został on napisany przez Joe Roberta Cole’a. Całkiem możliwe, że zostanie on wykorzystany w czwartej fazie marvelowskiego uniwersum. Pierwotnie data premiery filmu była wyznaczona na 12 lipca 2019 roku.

Inhumans to rasa superbohaterów, których pochodzenie leży w wojnie pomiędzy pozaziemskimi rasami Kree i Skrullami. Istnienie Inhumans zostało potwierdzone w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y..

Źrodło: comicbookmovie.com


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)