Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Nowy kompan Doktora Who 0

Doktor Who jest jednym z tych genialnych seriali, które po prostu chce się oglądać. Świetne scenariusze, ciekawe postaci i mnóstwo przygód. Jak to już bywa w tym konkretnym przypadku, raz na kilka sezonu przychodzi nam poznać nowego odtwórcę Doktora lub jego towarzysza przemierzającego u jego boku nieskończone światy w każdym możliwym czasie za pomocą statku wyglądającego jak budka telefoniczna – TARDIS.

Nadchodzący 10. sezon przedstawi nam następcę ślicznej Clary Oswald (Jenna Coleman), która towarzyszyła dwóm wcieleniom Doktora – Mattowi Smithowi oraz Peterowi Capaldi. Aktorka zrezygnowała z serialu po tym jak podjęła się nowego projektu dla ITV – historycznego serialu Victoria.

Na pokład Tardisa trafi tym razem młoda towarzyszka imieniem Bill grana przez Pearl Mackie. Po raz kolejny w Doktora wcieli się Capaldi, który jakiś czas temu w jednym z wywiadów wspomniał, że te jego ostatni rok w serialu.Sezon 10. trafi do telewizji w 2017 roku.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Bluejohn_26 2016-04-23

Doktor przemierza "nieskończone światy w każdym możliwym czasie za pomocą" TARDIS, gdyż jego statek jest rodzaju żeńskiego.

jacks Bluejohn_26 2016-04-23

@Bluejohn_26 oglądam serial i jakoś nie zakodowałem :) dzięki, poprawiam.

Bluejohn_26 jacks 2016-04-23

@jacks Kojarzysz może odcinek "The Doctor’s Wife"? Tam było trochę więcej na ten temat, a świadomość TARDIS trafiła nawet na chwilę do ciała kobiety.

jacks Bluejohn_26 2016-04-23

@Bluejohn_26 Masz rację :) To był fajny odcinek.

Proszę czekać…