Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Oto pełna obsada nowego Twin Peaks! 3

Po miesiącach spekulacji, David Lynch opublikował pełną, liczącą 217 nazwisk, listę osób, które pojawią się w kontynuacji jego serialu z lat 90. – Twin Peaks. Serial powstaje dla stacji Showtime. Nowy sezon wymiesza nowe twarze ze starymi i na małych ekranach zadebiutuje w 2017 roku.

Nowe odcinki zabiorą nas w dwadzieścia pięć lat w przyszłość po wydarzeniach znanych z wcześniejszych sezonów, kiedy to lokalna ludność osobliwej miejscowości Twin Peaks doznaje wstrząsu na skutek morderstwa młodej uczennicy imieniem Laura Palmer, granej przez Sheryl Lee, która powórci na ekrany w nadchodzącym sezonie.

Poniżej przedstawiamy pełną listę nazwisk (gwiazdka oznacza, że dana osoba powraca na ekrany). Poza potwierdzonym już jakiś czas temu Kyle'em MacLachlanem powrócą chociażby David Duchovny, Ray Wise czy Sherilyn Fenn. Z nowej obsady znalazło się miejsce dla takich nazwisk jak chociażby Amanda Seyfried, Naomi Watts, Ashley Judd, James Belushi, Michael Cera czy Richard Chamberlain.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox 2016-04-26

I Krystyna Pawłowicz jako kobieta z pieńkiem drzewa:

:D

via aszdziennik

Movieman Redox 2016-04-26

@Redox hahahaha

ale na poważnie – ta obsada to jakiś obłęd, Lynch chyba na stare lata chce konkretnie dowalić do pieca :)

Bluejohn_26 Movieman 2016-04-26

@Movieman Oby na chęciach się nie skończyło, bo bardzo liczę na ten serial. Mieszanka obsadowa jest iście wybuchowa. Nawet K. Wydra się załapała :)

Proszę czekać…