Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gęsia skórka doczeka się kontynuacji 2

Gęsia skórka, czyli familijny film grozy okazał się umiarkowanym kasowym hitem. Produkcja poradziła sobie jednak całkiem dobrze na płytach DVD oraz Blu-ray. To zaowocowało decyzją o stworzeniu kontynuacji.

Sony Pictures ponownie zatrudniło starą gwardię, która odpowiada za sukces pierwszej części. Tak, więc za kamerą stanie Rob Letterman, a scenariuszem zajmie się Darren Lemke. Na razie nie potwierdzono jednak angażu gwiazdy Gęsiej skórkiJacka Blacka. Wszyscy w wytwórni mają jednak nadzieję, że stanie się to już niebawem.

Pierwsza odsłona przy budżecie 58 mln dolarów zdołała zarobić na całym świecie 156.7 mln. Już 11 maja Gęsia skórka ma trafić na platformę Netflix. Warto dodać, że książki z tej serii liczą sobie 62 tytuły, tak więc twórcy mają sporo materiału źródłowego i z pewnością wybiorą jakąś interesującą historię do sequela.

Gęsia skórka opowiada historię chłopca o imieniu Zach, który przeprowadza się do małego miasteczka. Tam poznaje dziewczynę Hannę oraz jej ekscentrycznego ojca R.L. Stine’a. Jego on twórcą książek dla dzieci, które okazują się niezwykłe. Zach otwiera jedną z nich co powoduje, że uwalnia zamieszkujące karty powieści duchy i potwory, które opanowują miasteczko.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-04-26

Ja za sequel podziękuję. Oglądanie "Gęsiej skórki" nie przyniosło mi żadnej frajdy.

Proszę czekać…