Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Co nowego w maju w AXN 1

Maj w AXN zapowiada się bardzo ciekawie. Zobaczymy premierę serialu Zabójcze umysły: poza granicami, maraton z produkcją Morderstwa w Sandhamn oraz finałowe odcinki seriali Kroniki Shannary i Player.

Kolaż z serialu Player emitowanego właśnie w stacji AXN

Strona 1 z 4

25 maja AXN pokaże pierwszy odcinek nowego spin-offu serialu Zabójcze umysły, w którym grupa agentów FBI zajmie się śledztwami związanymi z przebywającymi poza granicami kraju obywatelami USA.

Zabójcze umysły: poza granicami, sezon 1 (13 odcinków po ok. 45 minut)

Ekipa w komplecie. Tyler James Williams, Alana De La Garza, Gary Sinise, Annie Funke i Daniel Henney.

Zabójcze umysły: poza granicami to amerykański dramat policyjny stworzony przez Ericę Messer, jako drugi spin-off popularnej na całym świecie produkcji. Nowa odsłona serii Zabójcze umysły opowiada o elitarnej grupie agentów FBI, pod dowództwem Jacka Garetta (w tej roli Gary Sinise znany z serialu CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku), zajmującej się rozwiązywaniem spraw kryminalnych dotyczących obywateli USA przebywających poza granicami kraju. Bohaterowie spin-offu po raz pierwszy pojawili się w wyemitowanym 8 kwietnia 2015 roku odcinku Zabójczych umysłów zatytułowanym Beyond Borders.

Już w pierwszym odcinku bohaterowie muszą odnaleźć trzech zaginionych w Tajlandii amerykańskich wolontariuszy i ująć sprawcę zanim nadchodząca burza zniszczy znajdujące się na miejscu przestępstwa ślady i materiał dowodowy.

Poza wymienionym już Garym Sinisem grupę agentów tworzą: Alana De La Garza, Annie Funke, Daniel Henney i Tyler James Williams.

Premiera: środa, 25 maja o godz. 21:05
Kolejne odcinki w każdą środę o 21:05 w AXN.

Alana De La Garza jako Clara Seger

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…