Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Mark Strong wyrusza na Marsa 1

W zeszłym roku studio 20th Century Fox i Ridley Scott odnieśli spory sukces swoim filmem Marsjanin, który doczekał się dwóch nominacji do Oscara, m.in. za najlepszą rolę męską w wykonaniu Matta Damona. Tym razem na czerwoną planetę zawita trochę więcej dramatu niż komedii wraz z filmem Approaching the Unknown.

Pojawił się właśnie pierwszy zwiastun filmu, którego gwiazdą został Mark Strong. Thriller sci-fi zabierze go w podróż w jedną stronę, w jednoosobową misję, i jak stwierdza bohatera zapowiedzi – leci on na Marsa by żyć. W przeciwieństwie do produkcji Scotta większa część akcji będzie tu miała jednak miejsce na statku kosmicznym podczas podróży na Marsa, która ma trwać 270 dni, ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, coś poszło nie tak i nasz bohater zbacza z obranego kursu przepadając w otchłaniach kosmosu.

Za kamerą stanął Mark Elijah Rosenberg, a na ekranie pojawią się również Luke Wilson, Sanaa Lathan i Charles Baker. Film zadebiutuje w światowych kinach 3 czerwca.

Źrodło: /Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-05-01

Hollywood miało zawsze pecha do dobrych filmów o Marsie. Mam nadzieję, że i "Approaching the Unknown" będzie co najmniej tak samo przyzwoity co "Marsjanin".

Proszę czekać…