Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Jeremy Irons powróci jako Alfred 0

Stało się. Alfred w wykonaniu Jeremy Ironsa powróci w produkcji The Justice League Part One w reżyserii Zacka Snydera. Nie jest to może jeden z członków superdrużyny, jednak będzie idealnym dopełnieniem Batmana jak bywało to już niejednokrotnie w filmach o Człowieku Nietoperzu.

Po raz pierwszy mogliśmy oglądać Ironsa w tej roli w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, który do tej pory na całym świecie zarobił ponad 856 milionów $. Pierwsza część Ligi Sprawiedliwości weszła już w fazę produkcji. Powrócą w niej Ben Affleck, Henry Cavill i Gal Gadot jako trójca znana pod pseudonimami Batman, Superman i Wonder Woman. Potowarzyszą im również w większych rolach Jason Mamoa jako Aquaman, Ray Fisher jako Cyborg i Ezra Miller jako Flash. Amber Heard wcieli się natomiast Królową Merę. Film zadebiutuje w kinach 10 listopada 2017 roku.

Nie wiadomo czy rola Ironsa będzie znacząca w filmie, ale pewnym jest, że w solowym filmie o Batmanie w reżyserii Afflecka może się on spodziewać większej ilości scen.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…