Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Crowe kolejną gwiazdą Mumii? 0

Universal prawdopodobnie znalazło kolejną gwiazdę z gónej półki, która dołączy do jej powstającego uniwersum potworów. Trwają ponoć rozmowy z Russellem Crowe na temat udziału gwiazdy Gladiatora w produkcji The Mummy u boku Toma Cruise'a.

Aktor miałby się wcielić w postać "podobną" do dra Jekylla, a w Mumii miałby być jedynie epizodycznie przedstawiony. Inaczej jest w przypadku innych aktorów, jak chociażby z Johnnym Deppem w The Invisible Man (ang. niewidzialny człowiek), która ma zadebiutować w uniwersum w solowym filmie. Choć pojawiły się przecieki mówiące, że w Mumii pokaże się kilka postaci ze świata potworów, które będą początkiem nowo powstającej serii.

The Mummy trafi do kin w czerwcu przyszłego roku, a Crowe’a tymczasem możemy oglądać w produkcji Nice Guys. Równi goście.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Elizabeth_Linton 2018-04-16

Znalazłam takie zdjęcie http://fr.web.img6.acsta.net/r_1920_1080/pictures/17/05/24/09/52/264126.jpg Wiadomo coś na temat tego uniwersum? Powstanie kolejny film?

Elizabeth_Linton Redox 2018-04-17

@Redox Wczoraj sprawdzałam na jakiejś stronce profil Bardema i był wypisany jako Frankenstein, ale też wyglądało to na porzucony projekt.

Proszę czekać…