Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Remake Wywiadu z wampirem coraz bliżej 2

W 2014 roku, Universal Pictures nabył praca do serii "Kroniki wampirów" autorstwa Anny Rice. Wśród nich są między innymi takie tytuły jak "Wywiad z wampirem", "Wampir Lestat" czy "Królowa potępionych".

Tak zgadza się – dwa z wyżej wymienionych tytułów zostały już zekranizowane. Wytwórnia planuje jednak nakręcić odświeżone wersje tych historii, a nad scenariuszem pracował Josh Boone. Na Instagrama wrzucił nawet pierwszą stronę napisanego już skryptu. Przy tekście pomagał mu Jill Killington. Scenariusz jest datowany na kwiecień tego roku i tak naprawdę nie wiemy jeszcze jak zareagowało na niego studio.

#annerice #vampirechronicles #thevampirelestat

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Josh Boone (@joshboonemovies)


W filmie z roku 1994, który wyreżyserował Neil Jordan główne role zagrali Tom Cruise oraz Brad Pitt. Lestat to młody wampir o niezwykłej urodzie, dzięki której zwabia swoje ofiary. Jest jednak zimny i wyrachowany, zabija bez skrupułów. W Nowym Orleanie Lestat poznaje śmiertelnika Louisa, którego prowadzi przez śmierć do wiecznego życia i ciemności. Dwieście lat później to właśnie Louis opowie swą historię młodemu dziennikarzowi. Historię o pełnej smutku wiecznego istnienia, pożądania, miłości i tęsknoty egzystencji wampira.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Rafał 2016-05-05

No nie wiem czy to dobry pomysł, Wywiad z Wampirem był bardzo dobrą ekranizacją książki, więc pytanie brzmi po co?
Pewnie for money.

Redox CervantesPL 2016-05-05

@CervantesPL Zaskoczę Cię, ale wszystko co powstaje w Hollywood powstaje dla pieniędzy.

Proszę czekać…