Supergirl zagrożona

Pierwszy sezon serialu Supergirl gwarantował niezłą porcję rozrywki i przyniósł widzom kilka fantastycznych momentów. Niestety przedłużenie serialu na drugi sezon nie jest pewną rzeczą dla CBS i Warner Bros.

CBS i Warner Bros. prowadzą obecnie rozmowy na temat przyszłości Supergirl. Zostały już tylko dwa tygodnie zanim stacja ujawni swoje plany na jesień, więc czasu jest coraz mniej. CBS chce, aby serial powrócił, ale fakt, że wyprodukowanie jednego odcinka kosztowało 3 milionów dolarów jest dla nich kluczową sprawą i raczej negatywną stroną. Szczególnie, że produkcja straciła ponad połowę widzów od początku trwania całej serii.

Mówi się jednak, że historia niesie w sobie potencjał. Chodzą słuchy, że Supergirl mogłaby się stać częścią The CW, co może wynikać z połączonego działania CBS i Warners. Takie rozwiązanie brzmi rozsądnie. CW ma już The Flash i inne opowieści o superbohaterach jako franczyzę (pojawiło się nawet połączenie losów Supergirl i The Flash w tym sezonie). Czy taki projekt ma szansę powodzenia czy nie, wciąż wydaje się atrakcyjną propozycją.

Pierwszy sezon Supergirl zakończył się doskonałym zawieszeniem akcji. Chociaż serial zaliczył parę potknięć, to wciąż można go uznać za całkiem udany. Oglądaliście? Myślicie, że powinien pojawić się ciąg dalszy losów Supergril?

Źrodło: http://www.comicbookmovie.com/