Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wybrano aktora do roli młodego Hana Solo! 4

Po miesiącach oczekiwań wreszcie wiemy kto wcieli się w rolę młodego Hana Solo. Na razie nie jest to informacja oficjalna, jednak większość portali jest zdania, że negocjacje są na ostatniej prostej.

Aktorem, którego wybrano z pośród kilkunastu kandydatów jest Alden Ehrenreich! Już niebawem ma to zostać ogłoszono przez Walta Disneya oficjalnie. Jakiś czas temu mówiono, że to właśnie on jest faworytem do zagrania ikonicznej roli. Jak się okazuje plotki były prawdziwe.

Na razie na temat samego projektu wiadomo niewiele. W filmie ma pojawić się wierny kompan Solo, Chewbacca. Z kolei w tę ikoniczną postać ma się wcielić Joonas Suotamo. Reżyserami filmu o Hanie Solo jest duet Phil Lord i Christopher Miller. Premiera obrazu w maju 2018 roku.

Ehrenreicha ostatnio można było go oglądać w najnowszym filmie braci Coen – Ave, Cezar!. Wcześniej miał okazję grać chociażby w Blue Jasmine Woody’ego Allena, Tetro Francisa Forda Coppoli, Stoker Chan-wook Parka.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Redox 2016-05-06
Dobry wybór! Był jednym z najlepszych elementów "Ave Cezar!". Wierzę, że pod okiem duetu Lord-Miller wypadnie tak samo dobrze co u Coenów.
Quagmire 2016-05-08

Nic o nim nie wiem, ale z jakichś powodów "I have good feelings about that".

Agnieszka 2016-05-06

Widziałam go tylko w "Pięknych istotach", więc jego wybór nie napawa mnie entuzjazmem.

Bluejohn_26 A_Biel 2016-05-06

@A_Biel Też oglądałem ten film, ale zupełnie nie skojarzyłem, że to ten aktor. Nie zapadł mi jakoś szczególnie mocno w pamięć, więc pozostaje mieć nadzieję, że Hola Hana to będzie występ jego życia.

Czechu 2016-05-06

No nie wygląda za obiecująco

Proszę czekać…