Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tom Hanks na plakacie Inferno 2

Trwają prace nad kolejną częścią przygód Roberta Langdona, bohatera serii popularnych książek autortwa Dana Browna. W tę rolę wciela się Tom Hanks, którego możemy zobaczyć na oficjalnym plakacie filmu Inferno.

Inferno będzie trzecią częścią po kontrowersyjnym Kodzie da Vinci oraz Aniołach i demonach. Oprócz Hanksa w obsadzie są również Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan oraz Ben Foster, który wcieli się w główny czarny charakter.

Adaptacja kolejnej bestsellerowej powieści Dan Brown. Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w szpitalnym łóżku. Nie wie dlaczego tam się znalazł i nie pamięta skąd ma dziwny przedmiot w marynarce. Kiedy Langdon odzyskuje przytomność, ktoś próbuje go zabić. Langdon nie tracąc ani minuty ucieka ze szpitala. Usiłuje rozwikłać tajemnicę podążając wskazówkami, zawartymi w poemacie Dantego.

Reżyserem produkcji jest Ron Howard. Premiera 28 października.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

jacks

To chyba najgorszy castingowy wybór Hanksa. Obie poprzednie części były mega słabe. Tu raczej nie oczekuję czegoś innego mimo całkiem zgrabnej książki.

Redox

Hanks wygląda na tym plakacie jakby brał udział w filmie z przymusu. Obym się mylił.

Bluejohn_26 Redox

@Redox Kto wie? Być może tak było. Dwie wcześniejsze części, jak dla mnie, były bardzo słabe, ale zakładam, że w kontrakcie Hanksa zamieszczono klauzule zmuszające go do udziału w ekranizacjach kolejnych powieści Browna w przypadku kasowego sukcesu filmów.

Proszę czekać…