Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tom Hanks na plakacie Inferno 2

Trwają prace nad kolejną częścią przygód Roberta Langdona, bohatera serii popularnych książek autortwa Dana Browna. W tę rolę wciela się Tom Hanks, którego możemy zobaczyć na oficjalnym plakacie filmu Inferno.

Inferno będzie trzecią częścią po kontrowersyjnym Kodzie da Vinci oraz Aniołach i demonach. Oprócz Hanksa w obsadzie są również Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan oraz Ben Foster, który wcieli się w główny czarny charakter.

Adaptacja kolejnej bestsellerowej powieści Dan Brown. Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w szpitalnym łóżku. Nie wie dlaczego tam się znalazł i nie pamięta skąd ma dziwny przedmiot w marynarce. Kiedy Langdon odzyskuje przytomność, ktoś próbuje go zabić. Langdon nie tracąc ani minuty ucieka ze szpitala. Usiłuje rozwikłać tajemnicę podążając wskazówkami, zawartymi w poemacie Dantego.

Reżyserem produkcji jest Ron Howard. Premiera 28 października.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Marek Jacek 2016-05-07

To chyba najgorszy castingowy wybór Hanksa. Obie poprzednie części były mega słabe. Tu raczej nie oczekuję czegoś innego mimo całkiem zgrabnej książki.

Redox 2016-05-06

Hanks wygląda na tym plakacie jakby brał udział w filmie z przymusu. Obym się mylił.

Bluejohn_26 Redox 2016-05-07

@Redox Kto wie? Być może tak było. Dwie wcześniejsze części, jak dla mnie, były bardzo słabe, ale zakładam, że w kontrakcie Hanksa zamieszczono klauzule zmuszające go do udziału w ekranizacjach kolejnych powieści Browna w przypadku kasowego sukcesu filmów.

Proszę czekać…