Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Aktor idealny do roli młodego Luke'a Skywalkera 1

Jak doskonale wiemy w Hollywood trwa prawdziwy bum na robienie sequeli, prequeli, spin-offów i remake’ów. Tak naprawdę nie wiemy co strzeli do głów producentów.

Jeszcze kilka lat temu, pomysł stworzenia filmu o przygodach młodego Hana Solo wydawałby się szalony. Dzisiaj już wiemy, że taki projekt jest w przygotowaniu, a ikoniczną postać zagra Alden Ehrenreich. A co by było gdyby ktoś chciał zrobić film o przygodach Luke’a Skywalkera? Na przykład po wydarzeniach z Powrotu Jedi.

Internet oczywiście nie śpi i znalazł idealnego następcę Marka Hamilla. Jest nim aktualna gwiazda filmowego uniwersum Marvela, Sebastian Stan. Kiedy spojrzycie na dwie poniższe fotografie, to sami spojrzycie dlaczego właśnie Stan został wytypowany do tej roli.Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Redox 2016-05-12

Niech na młodym Hanie Solo poprzestaną. Przynajmniej do czasu, gdy zobaczymy jak wypadnie ten film.

CameronPoe 2016-05-12

Ten, kto stwierdził, że są do siebie podobni musiał być ŚLEPY, bo poza lekkim podobieństwem nosa i ust to są oni zupełnie do siebie niepodobni, ale zdaję sobie z tego sprawę, że ciężko będzie znaleźć kogoś podobnego do Marka Hamilla. Mają tyle kasy, że powinni zrobić cyfrowego Lucka, a nie psuć znowu "Gwiezdnych Wojen".

CameronPoe 2016-05-12

No i gdzie to zdjęcie ????

Proszę czekać…