Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

ABC rezygnuje z kilku znanych seriali 1

Szykują się spore zmiany w ramówce ABC. Stacja poinformowała o anulowaniu kilku znanych seriali. Poniżej znajdziecie listę z tytułami.

Swój żywot kończy kryminalny procedural, Castle. Ósmy sezon będzie dla niego ostatnim, a finał zostanie wyemitowany w tym miesiącu.

Kolejnych odcinków nie będzie miał również serial Nashville. Muzyczny dramat country zakończy swoje istnienie po czterech sezonach. Mówiło się niedawno o ewentualnej produkcji kolejnej serii, ale jak widać włodarze porzucili ten pomysł.

Po zaledwie dwóch sezonach, stacja ABC rezygnuje również z Agentki Carter. Z pewnością nie jest to dobra wiadomość dla fanów ekranizacji komiksów Marvela. Pomimo tego, że serial nie miał oszałamiającej widowni, to i tak wierni widzowie oglądali kolejne przygody dziewczyny Kapitana Ameryki.

Fatalny powrót na antenę zaliczyły Muppety. ABC rezygnuje z serii już po pierwszym sezonie.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Lamper

Agentka Carter miała ciałem dobry sezon pierwszy. Jednak faktycznie brakowało polotu albo lepszego pomysłu. Miło się oglądało. Płakać nie będę.

Bluejohn_26

Z powyższych oglądałem tylko Agentkę Carter i Castle’a. Przygody Peggy niezbyt przypadły mi do gustu i cały czas miałem wrażenie, że serialowi czegoś brakuje.
Natomiast Castle to zupełnie inna para kaloszy. Serial od lat należał do grona moich ulubionych seriali. Muszę jednak przyznać, że chyba po raz pierwszy ucieszyła mnie decyzja stacji dotycząca zakończenia serialu. Kontynuacja serialu bez Stany Katic, dla mnie i zapewne dla wielu innych fanów byłaby błędem. Zatem dobrze się stało, że serial zakończy się wraz z obecnym sezonem.

Proszę czekać…