Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kevin Bacon na temat serialu Wstrząsy 1

Kevin Bacon potwierdził, iż trwają prace nad telewizyjną wersją kultowych Wstrząsów. Aktor podzielił się taką informacją z fanami na swoim Twitterze.

Bacon za pomocą portalu społecznościowego komunikował się z fanami, gdzie odpowiadał na pytania. Niektóre dotyczyły jego pracy, inne jego kolegów po fachu. Jedno z pytań odnosiło się właśnie do serialu Wstrząsy.

Chciałbym zrobić kolejne Wstrząsy. Fakt jest taki, że pracujemy aktualnie nad 10 odcinkowym miniserialem. Myślę, że będzie świetny.

wyznał aktork.


Za produkcję serialu ma odpowiadać Jason Blum’s Blumhouse oraz Universal Cable Productions. Fabuła ma powstać w oparciu o oryginalny film. Same szczegóły nie są jednak znane. Nie wiadomo również jak będzie wyglądała obsada aktorska.

Mimo wszystko są to znakomite nowiny dla fanów serii Wstrząsy. Od dawna nie pojawiły się żadne informacje odnośnie produkcji. Teraz mamy wieści z pierwszej ręki, od jednej z gwiazd. Tak, więc teraz musimy tylko czekać na dalsze informacje i wierzyć, że już niebawem telewizyjne wstrząsy nadejdą!

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…