Sequel Predatora z ulepszonymi kostiumami 0

Reżyser Shane Black powiedział, że kostiumy będą ulepszone w nowym filmie Predator. Od jakiegoś czasu pracuje on ze scenarzystą Fredem Dekkerem nad "pomysłowym sequelem" dla 20th Century Fox. Na razie Black jest zajęty promowanie swojego nowego filmu Nice Guys, ale przy okazji udało się go zapytać o plany odnośnie Predatora.

Nie chodzi o udoskonalenie, ale o wykonanie ich inaczej. Sprawienie, że będą oryginalne. Czy przedłużanie ich istnienia ma sens, czy jest ekscytujące? W ciągu ostatnich lat dokonano wielu zmian. To będzie inny film i wymaga innych rzeczy. Dla mnie oczywiście najważniejsza jest historia, którą chcę opowiedzieć. Istnieją ludzie, którzy zawsze będą przeżywać kostium Iron Mana, jakiego jest koloru. Może to ma znaczenie, ale jeśli opowiadana historia nie jest dobra, to nikt nie będzie zwracał uwagi na kostium. W Predatorze dokonujemy wielu ulepszeń i zmian względem tego, co możnaby uznać za tradycyjny wygląd Predatora. Na szczęście to historia przyciągnie uwagę widzów.

Na razie nie znamy szczegółów odnośnie tego filmu. Jedynie producent John Davis powiedział:

Scenariusz jest bardzo świeży i przynosi świeże spojrzenie. Mówię wam, że otrzymacie coś, czego nawet się nie spodziewać. To jest jedna z najbardziej rozrywkowych propozycji.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2016-05-13

Link do filmu nie działa.

Proszę czekać…