Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Petycja fanów odnośnie Agentki Carter 0

Wierni fani serialu Agentka Carter nie chcą się żegnać z tą bohaterką Marvela. Po tym jak stacja ABC zdecydowała się anulować produkcję, fani wystosowali pewną petycję.

Chcieliby, aby serial z Hayley Atwell w roli tytułowej został przeniesiony do Netfliksa. Nie od dzisiaj wiadomo, że amerykańska platforma czuje się świetnie, jeśli chodzi o produkowanie seriali na podstawie komiksów Marvela. Świadczą o tym niezwykle popularne dwa sezony Daredevila czy Jessica Jones. A już niebem premiera kolejnego, Luke’a Cage’a.

Do tej pory petycja została podpisana przez 21 tysięcy fanów! Lista zostanie przekazano do Netfliksa, ABC oraz samego Disneya. A jak brzmi wiadomość od fanów?

Ocalcie Agentkę Carter! Przenieście ją do Netfliksa!

Oczywiście nie wiadomo jak zareagują na to twórcy i włodarze poszczególnych firm. Warto przypomnieć, że nie byłby to pierwszy transfer komiksowego serialu do innej stacji. Na łamach naszego portalu mogliście przeczytać o zamówieniu drugiego sezonu serialu Supergirl. Dotychczas był on emitowany na antenie CBS. Nowa serial będzie jednak emitowana w CW, gdzie lecą również Flash oraz Arrow.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…